FFA.0S.304.CLAC32Z
LEMO
型号:
FFA.0S.304.CLAC32Z
描述:
CONN CIRC PLUG 4P GOLD SLDR CUP
用户指南
Cable Opening 0.087" ~ 0.126" (2.20mm ~ 3.20mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 304
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C