FFA.2S.307.CLAC72
LEMO
型号:
FFA.2S.307.CLAC72
描述:
CONN CIRC PLUG 7P GOLD SLDR CUP
用户指南
Cable Opening 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 9A, 12A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 307
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C