首页 / 矩形电缆组件 / FFMD-10-T-03.15-01-N-R
minImg
FFMD-10-T-03.15-01-N-R
Samtec Inc.
型号:
FFMD-10-T-03.15-01-N-R
品牌:
Samtec Inc.
描述:
.050 CABLE PLUG
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 20
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Tiger Eye™ FFMD
Length 0.263' (80.01mm, 3.15")