Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.3705
$19.3705
10
$16.95845
$169.5845
25
$16.22562
$405.6405
50
$15.70217
$785.1085
100
$15.178815
$1517.8815
250
$14.341352
$3585.338
500
$13.92263
$6961.315
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Tin |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Tiger Eye™ FFMD |
| Length | 0.250' (76.20mm, 3.00") |
| Connector Type | Socket to Plug, Reversed |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | FFMD-20 |
| Cable Termination | IDC |