首页 / 矩形电缆组件 / FFSD-05-D-10.00-01-S-N-RW
minImg
FFSD-05-D-10.00-01-S-N-RW
Samtec Inc.
型号:
FFSD-05-D-10.00-01-S-N-RW
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Tiger Eye™ FFSD
Length 0.833' (254.00mm, 10.00")