Samtec Inc.
型号:
FFSD-05-D-11.80-01-N
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.043
$17.043
10
$14.77345
$147.7345
25
$14.00262
$350.0655
50
$13.79951
$689.9755
100
$12.176055
$1217.6055
250
$11.364318
$2841.0795
500
$11.120795
$5560.3975
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Tiger Eye™ FFSD |
| Length | 0.983' (299.72mm, 11.80") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | FFSD-05 |
| Cable Termination | IDC |