首页 / 矩形电缆组件 / FFSD-05-S-12.50-01-N
minImg
FFSD-05-S-12.50-01-N
Samtec Inc.
型号:
FFSD-05-S-12.50-01-N
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Tiger Eye™ FFSD
Length 1.04' (317.50mm)