首页 / 矩形电缆组件 / FFSD-08-S-10.00-01-N-SR
minImg
FFSD-08-S-10.00-01-N-SR
Samtec Inc.
型号:
FFSD-08-S-10.00-01-N-SR
Number of Rows 2
Number of Positions 16
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Tiger Eye™ FFSD
Length 0.833' (254.00mm, 10.00")