首页 / 矩形电缆组件 / FFSD-10-D-07.88-01-N
minImg
FFSD-10-D-07.88-01-N
Samtec Inc.
型号:
FFSD-10-D-07.88-01-N
Number of Rows 2
Number of Positions 20
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Tiger Eye™ FFSD
Length 0.657' (200.15mm, 7.88")