首页 / 矩形电缆组件 / FFSD-13-D-07.87-01-N-RW
minImg
FFSD-13-D-07.87-01-N-RW
Samtec Inc.
型号:
FFSD-13-D-07.87-01-N-RW
Number of Rows 2
Number of Positions 26
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Tiger Eye™ FFSD
Length 0.656' (200.00mm, 7.87")