Samtec Inc.
型号:
FFSD-15-D-09.50-01-N
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$22.135
$22.135
10
$19.38285
$193.8285
25
$18.54552
$463.638
50
$17.9474
$897.37
100
$17.349185
$1734.9185
250
$16.391984
$4097.996
500
$15.913412
$7956.706
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 30 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Tiger Eye™ FFSD |
| Length | 0.792' (241.30mm, 9.50") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | FFSD-15 |
| Cable Termination | IDC |