首页 / 矩形电缆组件 / FFSD-15-D-11.50-01-F-N-SR
minImg
FFSD-15-D-11.50-01-F-N-SR
Samtec Inc.
型号:
FFSD-15-D-11.50-01-F-N-SR
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness 3.00µin (0.076µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Tiger Eye™ FFSD
Length 0.958' (292.10mm, 11.50")