首页 / 矩形电缆组件 / FFSD-17-D-03.85-01-N-R
minImg
FFSD-17-D-03.85-01-N-R
Samtec Inc.
型号:
FFSD-17-D-03.85-01-N-R
Number of Rows 2
Number of Positions 34
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Tiger Eye™ FFSD
Length 0.321' (97.79mm, 3.85")