首页 / 矩形电缆组件 / FFSD-17-S-09.84-01-N-RN1
minImg
FFSD-17-S-09.84-01-N-RN1
Samtec Inc.
型号:
FFSD-17-S-09.84-01-N-RN1
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Tiger Eye™ FFSD
Length 0.820' (250.00mm, 9.84")