首页 / 矩形电缆组件 / FFSD-25-D-02.00-01-N-RN1
minImg
FFSD-25-D-02.00-01-N-RN1
Samtec Inc.
型号:
FFSD-25-D-02.00-01-N-RN1
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Tiger Eye™ FFSD
Length 0.167' (50.80mm, 2.00")