首页 / 矩形电缆组件 / FFSD-25-D-02.16-01-N
minImg
FFSD-25-D-02.16-01-N
Samtec Inc.
型号:
FFSD-25-D-02.16-01-N
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Tiger Eye™ FFSD
Length 0.180' (54.86mm, 2.16")