首页 / 矩形电缆组件 / FFSD-25-D-07.50-01-N-RW
minImg
FFSD-25-D-07.50-01-N-RW
Samtec Inc.
型号:
FFSD-25-D-07.50-01-N-RW
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Tiger Eye™ FFSD
Length 0.625' (190.50mm, 7.50")