首页 / 矩形电缆组件 / FFSD-25-D-11.00-01-N-D05
minImg
FFSD-25-D-11.00-01-N-D05
Samtec Inc.
型号:
FFSD-25-D-11.00-01-N-D05
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Tiger Eye™ FFSD
Length 0.917' (279.40mm, 11.00")