首页 / 矩形电缆组件 / FFTP-25-D-08.77-01-S-N
minImg
FFTP-25-D-08.77-01-S-N
Samtec Inc.
型号:
FFTP-25-D-08.77-01-S-N
品牌:
Samtec Inc.
描述:
.050 X .050 C/L TWISTED PAIR FEM
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Color Multiple, Twisted Pair (Round)
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Tiger Eye™ FFTP
Length 0.731' (222.76mm, 8.77")