FFVE4H0227K--
KYOCERA AVX
型号:
FFVE4H0227K--
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP FILM 220UF 10% 300VDC RADIAL
库存 : 12
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Dielectric Material Polyester, Metallized
Applications DC Link, DC Filtering
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Termination Threaded, Male
Lead Spacing 1.772" (45.00mm)
Size / Dimension 3.327" Dia (84.50mm)
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Ratings -
Series FFVE
Voltage Rating - DC 300V
Package / Case Radial, Can
Voltage Rating - AC -
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 220 µF