KYOCERA AVX
型号:
FFVE4H0227K--
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 220UF 10% 300VDC RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$92.6345
$92.6345
10
$87.83985
$878.3985
50
$83.04862
$4152.431
100
$81.45148
$8145.148
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | DC Link, DC Filtering |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | Threaded, Male |
| Lead Spacing | 1.772" (45.00mm) |
| Size / Dimension | 3.327" Dia (84.50mm) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | FFVE |
| Voltage Rating - DC | 300V |
| Package / Case | Radial, Can |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 220 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |