首页 / 陶瓷电容器 / FG24C0G2W331JNT06
minImg
FG24C0G2W331JNT06
TDK Corporation
型号:
FG24C0G2W331JNT06
描述:
CAP CER 330PF 450V C0G RADIAL
库存 : 1181
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 450V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 330 pF