FGG.1B.314.CLAM27
LEMO
型号:
FGG.1B.314.CLAM27
描述:
CONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP
用户指南
Cable Opening 0.087" ~ 0.106" (2.20mm ~ 2.70mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 2A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 314
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C