FGG.2B.312.CLAD62
LEMO
型号:
FGG.2B.312.CLAD62
描述:
CONN PLUG MALE 12P GOLD SLDR CUP
用户指南
Cable Opening 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 312
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C