FGG.2K.305.CYBC85
LEMO
型号:
FGG.2K.305.CYBC85
描述:
LKP KEYG 5C CHR 8.5MM C
用户指南
Cable Opening 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm)
Backshell Material, Plating Brass, Chrome
Insert Material Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating -
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 14A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 305
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C