FGG.3K.322.CYCK15Z
LEMO
型号:
FGG.3K.322.CYCK15Z
描述:
LKP KEYG 22C CHR 1.5MM K
用户指南
Cable Opening 0.555" ~ 0.591" (14.10mm ~ 15.00mm)
Backshell Material, Plating Brass, Chrome
Insert Material Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating -
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 5.5A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 322
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C