FGG.5B.302.CLAD13Z
LEMO
型号:
FGG.5B.302.CLAD13Z
描述:
LBP KEYG 2C CHR 13.0MM D BR
用户指南
Cable Opening 0.457" ~ 0.531" (11.60mm ~ 13.50mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 50A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 302
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C