Techflex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$56.544
$56.544
5
$53.01
$265.05
10
$49.476
$494.76
20
$47.0022
$940.044
50
$45.942
$2297.1
100
$44.8818
$4488.18
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -70°C ~ 650°C |
| Color | Red |
| Material | Fiberglass, Acrylic Coated, Halogen Free |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | UL VW-1 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Expandable |
| Series | Insultherm® Tru-Fit |
| Type | Sleeve |
| Length | 500' (152.40m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 0.066" (1.68mm) |
| Environment Protection | - |
| Mfr | Techflex |
| Abrasion Protection | Abrasion and Cut Resistant, Fray Resistant |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Features | Clean Cut, Solvent Resistant |
| Wall Thickness | 0.006" (0.15mm) |
| Diameter - Inside, Expanded | 0.072" (1.83mm) |
| Package | Spool |
| Width | - |
| Heat Protection | Heat Resistant |
| Base Product Number | FGLG |