Techflex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$282.492
$282.492
5
$272.403
$1362.015
10
$268.3674
$2683.674
20
$262.314
$5246.28
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -54°C ~ 260°C |
| Color | Red |
| Material | Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | Non Flammable |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Harness |
| Series | FireFlex® Flat |
| Type | Spiral Wrap |
| Length | 25.00' (7.62m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | - |
| Environment Protection | - |
| Mfr | Techflex |
| Abrasion Protection | Abrasion Resistant |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Features | Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant |
| Wall Thickness | 0.094" (2.39mm) |
| Diameter - Inside, Expanded | - |
| Package | Spool |
| Width | 3.500" (88.90mm) |
| Heat Protection | Flame Retardant, Heat Resistant |
| Base Product Number | FIF3 |