onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.665
$0.665
10
$0.5795
$5.795
100
$0.4009
$40.09
500
$0.33497
$167.485
1000
$0.285086
$285.086
2000
$0.253906
$507.812
5000
$0.24054
$1202.7
10000
$0.222728
$2227.28
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 4MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 1.5 A |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 3V @ 500mA, 1.5A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 400 V |
| Supplier Device Package | TO-126-3 |
| Series | - |
| Transistor Type | NPN |
| Package / Case | TO-225AA, TO-126-3 |
| Power - Max | 20 W |
| Mfr | onsemi |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 10µA (ICBO) |
| Package | Tube |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 14 @ 500mA, 2V |
| Base Product Number | FJE3303 |