FJH-10-D-19.68-4
Samtec Inc.
型号:
FJH-10-D-19.68-4
Cable Type FFC, FPC
Length - Exposed Ends 0.157" (4.00mm)
Length 19.6" (497.8mm)
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Pitch 0.020" (0.50mm)