FJH-10-R-20.00-4
Samtec Inc.
型号:
FJH-10-R-20.00-4
Cable Type FFC, FPC
Length - Exposed Ends 0.157" (4.00mm)
Length 20.0" (508.0mm)
Termination Style Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides
Pitch 0.020" (0.50mm)