FJH-15-D-11.81-4
Samtec Inc.
型号:
FJH-15-D-11.81-4
Cable Type FFC, FPC
Length - Exposed Ends 0.157" (4.00mm)
Length 11.8" (300.0mm)
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Pitch 0.020" (0.50mm)