FJH-25-D-04.10-4
Samtec Inc.
型号:
FJH-25-D-04.10-4
品牌:
Samtec Inc.
描述:
.5MM FLEX CABLE JUMPER
用户指南
Series FJH
Cable Type FFC, FPC
Length - Exposed Ends 0.157" (4.00mm)
Length 4.100" (104.14mm)
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Pitch 0.020" (0.50mm)