FJH-30-D-07.88-4
Samtec Inc.
型号:
FJH-30-D-07.88-4
Cable Type FFC, FPC
Length - Exposed Ends 0.157" (4.00mm)
Length 7.880" (200.15mm)
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Pitch 0.020" (0.50mm)