FJH-40-R-09.06-4
Samtec Inc.
型号:
FJH-40-R-09.06-4
Cable Type FFC, FPC
Length - Exposed Ends 0.157" (4.00mm)
Length 9.060" (230.12mm)
Termination Style Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides
Pitch 0.020" (0.50mm)