FJH-50-D-39.50-4
Samtec Inc.
型号:
FJH-50-D-39.50-4
Cable Type FFC, FPC
Length - Exposed Ends 0.157" (4.00mm)
Length 39.5" (1003.3mm)
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Pitch 0.020" (0.50mm)