Bansbach easylift
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -5°C ~ 70°C |
| Reset Time | 2.000s |
| Length - Extended | 5.906" (150.00mm) |
| Impact Capacity per Cycle | 1770.14inlb (200.00J) |
| Cushioning | Fixed |
| Product Status | Active |
| Impact Velocity | 9.84ft/s (3.0m/s) |
| Series | - |
| Reset Force | 22.48lbf (100.0N) |
| Type | Shock Absorber |
| Mfr | Bansbach easylift |
| Features | With Cap |
| Stroke Length | 0.984" (25.00mm) |
| Package | Bag |