TDK Corporation
型号:
FK14X7R1H684KR020
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 0.68UF 50V X7R RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.456
$0.456
10
$0.32015
$3.2015
50
$0.22401
$11.2005
100
$0.191995
$19.1995
500
$0.143982
$71.991
1000
$0.121581
$121.581
2500
$0.115178
$287.945
5000
$0.108784
$543.92
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.217" (5.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Voltage - Rated | 50V |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.098" W (4.50mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| Series | FK |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 0.68 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Formed Leads |