FKN1WSJB-52-22R
YAGEO
型号:
FKN1WSJB-52-22R
描述:
RES 22 OHM 5% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Size / Dimension 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 22 Ohms
Series FKN
Power (Watts) 1W