FKN3WSJR-73-39R
YAGEO
型号:
FKN3WSJR-73-39R
描述:
RES 39 OHM 5% 3W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 39 Ohms
Series FKN
Power (Watts) 3W