WIMA
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.5175
$2.5175
10
$2.033
$20.33
50
$1.77422
$88.711
100
$1.55249
$155.249
500
$1.182864
$591.432
1000
$1.034996
$1034.996
2500
$0.998032
$2495.08
5000
$0.961068
$4805.34
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 100°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| Height - Seated (Max) | 1.024" (26.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) |
| Size / Dimension | 1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Voltage Rating - DC | 4000V (4kV) |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 700V |
| Mfr | WIMA |
| Capacitance | 10000 pF |
| Features | - |
| Package | Bulk |