WIMA
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.6625
$1.6625
10
$1.311
$13.11
50
$1.13601
$56.8005
100
$0.98306
$98.306
500
$0.742729
$371.3645
1000
$0.655348
$655.348
2500
$0.611658
$1529.145
5000
$0.589817
$2949.085
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 100°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| Height - Seated (Max) | 0.807" (20.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Size / Dimension | 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Voltage Rating - DC | 6000V (6kV) |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 700V |
| Mfr | WIMA |
| Capacitance | 3300 pF |
| Features | - |
| Package | Bulk |