Mallory Sonalert Products Inc.
型号:
FL1P-10QJ-1-Y24V
封装:
-
批次:
-
描述:
LED YEL 10MM SNAP 24VAC/DC STK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.2465
$4.2465
10
$3.00485
$30.0485
100
$2.461165
$246.1165
500
$2.074838
$1037.419
1000
$1.903126
$1903.126
2000
$1.824428
$3648.856
5000
$1.78865
$8943.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | IP50 |
| Viewing Angle | 35° |
| Termination Style | Quick Connect - 0.189" (4.8mm) |
| Panel Cutout Dimensions | 0.394" (10.00mm) |
| Millicandela Rating | 1000 ~ 1500mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Yellow |
| Ratings | AC/DC |
| Series | FL1P |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 24V |
| Mfr | Mallory Sonalert Products Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Yellow |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | - |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | FL1P |
| Lens Size | 11.50mm Dia |