FL1P-6QW-1-R12V
Mallory Sonalert Products Inc.
型号:
FL1P-6QW-1-R12V
描述:
LED RED 6MM SNAP 12VAC/DC STK
库存 : 20
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Lens Transparency -
Ingress Protection IP50
Viewing Angle 35°
Termination Style Wire Leads - 7.3" (185.42mm)
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.00mm)
Millicandela Rating 1000 ~ 1500mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings AC/DC
Series FL1P
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 12V
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Features -
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Lens Color Red
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 5.80mm Dia