FL2500267
Diodes Incorporated
型号:
FL2500267
描述:
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
用户指南
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.78mm)
Frequency Stability ±40ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series SaRonix-eCera™ FL
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Diodes Incorporated
Operating Mode Fundamental
Frequency 25 MHz