FLAA26N0156KF
KYOCERA AVX
型号:
FLAA26N0156KF
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP FILM 15UF 10% 660VAC RADIAL
库存 : 10
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Applications EMI, RFI Suppression
Height - Seated (Max) 5.000" (127.00mm)
Tolerance ±10%
Termination Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Size / Dimension 1.772" Dia (45.00mm)
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Product Status Active
Ratings -
Series FLA
Voltage Rating - DC -
Package / Case Radial, Can
Voltage Rating - AC 660V
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 15 µF