Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$27.0275
$27.0275
10
$26.27795
$262.7795
25
$25.52764
$638.191
50
$24.77676
$1238.838
100
$24.02588
$2402.588
500
$23.275076
$11637.538
请发送询价,我们将立即回复。

| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | - |
| Housing Material | Plastic |
| Fiber Core Diameter | 9µm |
| Product Status | Active |
| Connector Type | Plug |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Fiber Cladding Diameter | 125µm |
| Operating Temperature | - |
| Mode | Singlemode |
| Ferrule Material | Zirconia, Ceramic |
| Reflection | -50dB |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Series | OptiCam® |
| Body Material | Plastic |
| Connector Style | LC |
| Housing Color | Natural |
| Cable Diameter | 0.9mm |
| Simplex/Duplex | Simplex |
| Boot Color | Blue |
| Attenuation - Typ | -0.1dB |
| Package | Box |
| Base Product Number | FLCSSC |