KEMET
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$58.5675
$58.5675
10
$52.05715
$520.5715
25
$42.94684
$1073.671
50
$41.64534
$2082.267
100
$36.43972
$3643.972
250
$33.836872
$8459.218
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | ENEC, UR |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | FLLE2-S |
| Inductance | 1mH |
| Mfr | KEMET |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC | 300V |
| Current | 6 A |
| Voltage - Rated DC | 300V |
| Base Product Number | FLLE2 |