Bivar Inc.
型号:
FLPR1V4.0-SBC
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
LIGHT PIPE ASSY 1MM RECT R/G 4"
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Series | FLPR1V |
| Lens Style | Rectangle |
| Type | Flexible 4" (101.6mm) |
| Configuration | Single |
| Color | Green, Red |
| Mfr | Bivar Inc. |
| Package | Bag |
| Mounting Type | Board/Panel Mount, Press Fit |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | FLPR |
| Lens Size | 6.73mm x 4.19mm |