FM455K0000S001
TGS
型号:
FM455K0000S001
品牌:
TGS
描述:
455K SMD FILTER 4 PADS
用户指南
Insertion Loss 4dB
Size / Dimension 0.472" L x 0.295" W (12.00mm x 7.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.130" (3.30mm)
Product Status Active
Series CFTC W
Package / Case 4-SMD, J-Lead
Bandwidth 30 kHz
Mfr TGS
Frequency 455kHz Center
Filter Type AM
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 1kOhm